Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Ergene ev ilaçlama firması olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını önemseyerek yüksek kalitede hizmet sunayı hedefliyoruz. Firmamız  uzun yıllardır sektörde binlere ev ve iş yerleri için ilaçlama hizmeti sunmuştur. Ortam da oluşan böcekler tamamen yok olana kadar alanı kontrol altında tutuyoruz. Firmamız Ergene'nin en geniş kapsamlı ilaçlama firmasıdır. Yaşadığınız sorunlar da firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimizden uygun ücretlerde faydalanabilirsiniz. Ev İlaçlama firması olarak Trakya’nın her yerine hizmet sunmaktayız. Yaşam alanlarında oluşan böceklenme sorununu kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Alanında uzman personellerimiz kısa süre içerisinde ortamın dezenfekte olmasını sağlayarak sizlere daha konforlu alanlarda yaşama imkânı sunuyor. Geliştirdiğimiz teknikler ile kısa süre içerisinde sonuca ulaşmaktayız. Teknolojik cihazlarımız ve kaliteli böcek ilaçlarımız ile haşere sorununuzu anında yok ediyoruz. İlaçlama da kullandığımız tekniklerimiz arasında kokulu, kokusuz, sıvı, jel ve fare istasyonları bulunmaktadır. İlaçlama sırasında ortamda bulunmamanız sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Ev İlaçlama hakkında daha fazlası için bizimle iletişime geçerek, öğrenebilirsiniz.

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.