Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Otel İlaçlama

Otel İlaçlama

Otel Gibi toplu yaşam alanlarını sık sık hijyenik tutmak oldukça zordur. Çünkü haşerelerin ve kemirgenlerin otel gibi toplu yaşam alanlarında gıda ve sıvı gibi temel gereksinimlerini karşılamaları çok daha kolaydır. Bu nedenle bu alanlarda haşerelerin üreme hızları da oldukça yüksektir. Oteller yabancı ülkelerden gelen insanları konuk eden alanlar oldukları için bu sorun çok daha tehlikeli kısımlarda seyir edebilmektedir. İnsanlar eşyalar aracılığı ile farklı ülkelerden gelen ve hastalık ve virüslere karşı otel ilaçlama kesin suretle profesyonel firma olarak Ergene Otel İlaçlama A tarafından yapılmalıdır. Çalışanlarınız ve konaklayan müşterilerinizin sağlığını güvence altına alabilmek için otel ilaçlama kampanyalarımız ve de pest kontrol yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Ergene Otel İlaçlama hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.