Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Restaurant İlaçlama

Restaurant İlaçlama

Ergene İlaçlama Olarak, Günlük hayatımızda haşerelerin ve böceklerin, hatta kemirgen hayvanların en sık görüldüğü alanlar tabikide restoranlardır diyebiliriz. Yeme içmenin en fazla yapıldığı ve sıcak yemeklerin sürekli piştiği yerler olmasından dolayı düzenli bir şekilde temizlik kurallarının yapılması gerekmektedir. Yani anlayacağınız gibi mutlaka ama mutlaka belli aralıklarda restoran ilaçlama işlemlerinin yapılması zorunlu olmaktadır. Bu konuda yardımımıza koşan Ergene ilaçlama beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ilaçlar kullanmaktadır. İşlemlerimizi profesyonel ve eksiksiz bir şekilde yaptığımız için kalıcı çözümler üretmekteyiz. Sadece sürüngen hayvanlar için değil, aynı zamanda sinekler için de büyük önlemler alınması gerekir. Yeri geldiğinde sinekler çok daha mide bulandırıcı olduğu için bulundukları ortamlarda da çok daha rahatsızlıklar verebilmektedir. Sizlerde düzenli olarak ilaçlama firmaları ile çalışmak ve kaliteli hizmet almak isterseniz mutlaka kurumsal olanlarına yönelmeniz gerekecektir. İster büyük işletme, isterseniz de küçük işletmeler için her işlem Ergene ilaçlama tarafından itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Daha fazlası için bizimle iletişim geçiniz.

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.