Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Bahçe İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Ergene İlaçlama Olarak, Bahçelerimiz özellikle yaz aylarında bizler için hoşca vakit geçirdiğimiz ve yazın o sıcağından bizleri biraz olsun rahatlatan alanlar olması nedeniyle bizler için ayrı bir güzelliği mevcuttur fakat o ortamların bizler dışında başka sahipleri de bulunabilmektedir. Özellikle akrep, kırkayakların, kenelerin, çiyanların yaşama alanları olduğunu bizler nasıl ki serinlemek ve hoşca vakit geçirmek için o ortamları tercih ediyor isek haşere ve böcek türlerinin de bahçeler yaşam alanlarını oluşturmaktadır. Bahçe ortamlarında bulunan haşere ve böcekler insan sağlığına ileri seviye zarar vereceğinden  burada bulunan haşerelerle mücadele konusunda profesyonel destek almanız gerekmektedir. Bu noktada ilaçlama hizmeti veren Ergene ilaçlama devreye giriyor, Ergene ilaçlamaya ulaşarak bahçenize istemediğiniz canlılardan kurtulun.

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.