Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Su Deposu Temizliği

Su Deposu Temizliği

Su deposu temizliği ve su deposu dezenfeksiyonu hizmeti için, lütfen konusunda uzman müşteri temsilciniz ile irtibat kurunuz.

Kullandığınız deponun malzemesi ne olursa olsun bulunduğu ortamın sıcaklık, nem ve muhafaza ettiği suyun PH değerlerine bağlı olarak üç ay gibi kısa bir sürede sağlığınızı olumsuz etkileyecek riskli patojen ajanların yuvası haline gelecektir. Dünyada her yıl 200 milyon insan sularla bulaşan hastalık ve enfeksiyonlara yakalanmakta ve yaklaşık 2 milyon insan da su kaynaklı enfeksiyonlar nedeniyle hayatını kaybetmektedir.

Su deposu temizliği ; uzun süreli kesintilerde 3 ayda bir, rutin dönemlerde 6 ayda bir periyodik olarak tekrarlanması gereken bir hizmettir.

Yeryüzünde yaşanan tüm hastalıkların yarısına yakın bir kısmı sularla ilişkili olarak ortaya çıkmaktadır.

Kısmen kirli ve kontamine olmuş olan suyun depo şartlarında bekletilmesi, sirkülasyonun olmaması, çevre şartlarının durumu, suyun organik inorganik madde ve element yoğunluğunu daha da artırarak depo ortamını, mikroorganizmaların üreme koşullarına daha da elverişli kılmaktadır.

Patojen mikroorganizmaların üreme hızı ortam sıcaklığı 45 derece olana kadar artan bir yükseliş gösterir, sonrasında bir duraklama dönemine girerek organik partikülleri yükseltgenme ve korunma aracı olarak kullanırlar, organik madde yoğunluğu fazla olan sular nedeniyle kirlenen depolar dezenfeksiyon işlemini olumsuz etkilemektedir.

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.