Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Villa İlaçlama

Villa İlaçlama

Ergene İlaçlama Olarak, Haşereler ile mücadele döneminde haşere türü, yapı türü ve yapının konumu oldukça önemlidir. Çünkü haşere türüne bağlı olarak ilaçlama yapılması gerektiği gibi yapının bahçeli olup olmaması da ilaçlama tekniğini değiştiren unsurlardan biridir. Şöyle ki, bugün villa tipi yapıların hemen hepsinde bahçe alanı vardır. Haşereler ise yeşillik ve toprağın olduğu her alanda yaşayabilmek ve çoğalabilme özelliğine sahip oldukları için bahçe olan alanlarda hem birden fazla haşere türü barınmakta olup, hem de sayıları ciddi boyutta fazla olabilmektedir. Bu doğrultuda Villa İlaçlama için mutlak suretle dünya sağlık örgütü tarafından onaylı ilaçlar kullanan firmadan, uzman bir ekipten yardım alınması ve alanın iyi analiz edilerek doğru ilaçlama yöntemine tabi tutulması gereklidir. İlaçlama yöntemi olan kokusuz ilaçlama insanları etkilemeyen ve sadece haşereler üzerinde etki yaratan bir yöntemdir. Daha fazlası için bizime iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.