Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Arı & Yaban Arısı İlaçlama

Arı & Yaban Arısı İlaçlama

   Arı ilaçlama en zor haşere mücadelelerinden biri olup çatı ve tavan arasında petek yapan eşek arılarının imha edilebilmesi oldukça zorlu bir çalışma gerektirmektedir. Çatıda arı ilaçlama hem hareket kısıtlaması hem de rahat çalışma imkanından yoksun olmanın verdiği sıkıntı ile ilaçlama yapan teknisyen için büyük sıkıntı oluşturur. Arı ile mücadelede sadece ilaçlama yapmak bazen yeterli olmayan bir uygulama şeklidir. Arı mücadelesinde yaşadığınız sorunları ve sıkıntıları kalıcı olarak çözüme kavuşturan bir anlayışla arı ilaçlama hizmetleri sunuyoruz. Garantili arı ilaçlama yaptırabilmeniz için Ergene İlaçlama bu konuda en bilgili ve donanımlı özel yetişmiş personelini arı ile mücadelenizde sizlere destek için gönderiyor. Özel arı ilaçlama uygulamalarımız sayesinde siz de arılardan kurtulabilir ve arı sokması risklerinden korunabilirsiniz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebiilirisniz.

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.