Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Güve İlaçlama

Güve İlaçlama

Ergene İlaçlama Olarak, Çoğu kelebek ve güve, larvalarını kitaplara, tekstil ürünlerine ve depolanmış ürünlere bırakarak eşyalara zarar vermektedir. Diğer haşereler ve zararlıların aksine güveler herhangi bir bakteri taşımamakta ve ortamda sağlıksız bir durumun oluşmasına neden olmamaktadır. Evleri ve işyerleri istila eden güveler, halılara, giysilere, kumaşlara ve diğer giyim ürünlerine zarar vermektedir.  Güve tırtılları, yün, pamuk ve ipek gibi doğal malzemelerde bulunan proteini (keratin) yiyerek hasarlara neden olmaktadır. Bu hassas zararlılar eşyalara beslenme yoluyla hasarlar verebilmektedir. Evinizde iş yerinizde yada diğer ortamlarda güve ilaçlaması yaptırmak için Ergene İlaçlama firmamızı arayabilirsiniz.

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.