Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Örümcek İlaçlama

Örümcek İlaçlama

Ergene İlaçlama olarak, Örümcek ile mücadelede dikkatli olunması gerekir. Bunun sebebi; örümcekler ağlarını ördükten sonra ağın bir ucunu saklandığı bölgeye uzatır. Ağa düşen avların titreşimini algılar ve ava saldırır. Bu yüzden ilaçlama yapılırken ağlar üzerine değil genel olarak ilaçlama yapılmalıdır. Örümcek ile mücadelede ilaçları dışarıdan alıp bireysel ilaçlama yapmak doğru değildir. Çünkü yapılan ilaçlama bize ve çevremizdekilere zarar verebilir. Örümcek ile mücadele için ilaçlama yapan firma yasal, ilaçları sağlık bakanlığından onaylı olmalıdır. Örümcekleri zararsız görüp aldanmamalıyız. Örümcek gördüğünüzde hemen ilaçlama firmasını arayıp ilaçlama yaptırmalıyız. Daha fazlası için bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.