Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Tahta Kurdu İlaçlama

Tahta Kurdu İlaçlama

Oldukça farklı özelliklere sahip olan bu haşere türleri bir bakıma kemirgenlik özelliklerine sahiptir diyebiliriz. İnsanlara zarar vermeyen fakat zehirsiz olarak görülen bu böcekler daha çok maddi açıdan zarar vermektedir. Yani evlerinizde veya işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz ağaç içerikli mobilyalarınızdan beslenmektedirler. Günden güne kemirme işlemi yaparak eşyalarınızın belli bir zaman sonra kullanılamaz hale gelmesini sağlamaktadır. Şöyle dile getirecek olursak bu hayvan türleri daha çok geceleri aktif olarak çalışırlar. Yani gündüzleri onlarla karşılaşmanız çok az olasılık içermektedir. Görüntü itibari ile hafif kahve ve hafif siyah renklerde olurlar. Kendi imkânlarınızla ve uyguladığınız yöntemlerle kurtulması zor olduğu için mutlaka Firmamıza ulaşıp Tahta Kurdu İlaçlama işlemi ile yok edilmeli. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.