Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Tespih Böceği İlaçlama

Tespih Böceği İlaçlama

Ergene ilaçlama olarak, Tespih böcekleri evlerin içerisine zemin seviyesindeki kapılardan ve pencerelerden girerler. Kayar cam kapılar evlere girdikleri yerlerin başında gelmektedir. Garaj ve depo bölümlerinde de sıklıkla görülmektedir. Tespih böcekleri ile mücadelede en etkin yol saklandıkları yerlerin temizlenmesidir. Saklanabilecekleri nemli ortam olmadığında tespih böcekleri uzaklaşacak veya ölecektir. En etkili tespih böceği ilaçları bu haşereleri yuvalandıkları alanlardan çıkarıp kısa sürede imha özelliğine sahip yakıcı ve kokulu böcek ilaçlarıdır. Daire içinde diplere saklanan tespih böcekleri kokusuz ilaçlar ile ilaçlama yapıldığı zaman kontrol altına alınmaları uzun zaman almakta yerlerin ve ilaçlanan alanların silinmek zorunda kalmaları sonucunda tam olarak ortadan kaldırılmaları bazen mümkün olmamaktadır. Özel içerikli ve güçlü böcek öldürücü özelliğe sahip en etkili tespih böceği ilaçlarımız ile profesyonel ilaçlama ekiplerimiz tarafından tespih böceklerinden sizleri kurtarıyoruz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.