Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Bit İlaçlama

Bit İlaçlama

Ergene ilaçlama sektöründe, tecrübelerimiz, gerek sertifikalarımız, gerekse ulaştığımız müşteri portföyümüz ile başarılı olarak devam etmektedir. Bit ilaçlama mücadelesinde, kişisel olarak kullanacağınız tedavi, malasef tek başına yeterli olmamakta. Bulunduğunuz ortamın, dezenfektasyonu ve ilaçlaması ile desteklenmesi, aksi halde kalıcı olarak bit türlerinden kurtulmanız oldukça güçtür. Ergene bit ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, hamam böceği, uyuz, fare gibi farklı zararlıların ilaçlanması konusunda 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.