Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Çıyan & Kırkayak İlaçlama

Çıyan & Kırkayak İlaçlama

Ergene Çıyan ve Kırkayak İlaçlama bölgede kolaylıkla hizmet alabileceğiniz ilaçlama şirketidir. Uygun fiyatlar ve işinde uzman ekip ile yola devam ediyoruz.  Kullandığımız Ekipman ve en girilmez köşelere girebilecek aparatlar ile çıyanları kalıcı olarak yok ediyoruz. Bir daha aynı sorunu yaşamayacağınızı garanti edecek belgelendirilmiş ilaç karışımları ile ilaçlama yapıyoruz. Çıyanlarla başınız dertte her geçen gün arttığını düşünüyorsanız ve lambayı aniden açtığında hızla dar ve karanlık alanlara kaçtığını görüyorsunuz bizi aramak için acele edin. Ergene Çıyan ve Kırkayak İlaçlama iletişime geçilerek randevu oluşturulması durumunda yerinde analiz yapar ve fiyat çıkarır. Anlaşmanız halinde dip bucak tesiri en kuvvetli ilaçlar ile Dezenfekte sağlar ve çıyanları yok eder.


 

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.