Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

Firmamız Olan Ergene İlaçlama alanında tamamen yetişmiş personellerden oluşan ekiplerle çalışan bir pire ilaçlama firmasıdır. Ana amacı kaliteli hizmeti herkese duyurmak olan bu firma Trakya’nın her noktasına hizmet götürüyor. Diğer pire ilaçlama şirketlerinden farkı ise günün her saati hizmet verebiliyor olmasıdır. Bu sayede özellikle de üretim yapan fabrikalar kendi durumlarına göre ilaçlama talebinde bulunabilmektedir. Ticari faaliyette bir yavaşlama veya durma olmadan ilaçlama gerçekleştirilecek ve maddi aksaklıklara da sebep olunamayacaktır. Firmamız yasal zorunluluklarını zamanında yapan ruhsatlı bir işletmedir. Ayrıca ilaçlama esnasında kullandığımız malzemeler tamamen yasal standartlara uygundur. Hatta yükümlü olmasak da kullandığımız teknolojik ve endüstriyel ekipmanlar nedeniyle kısa sürede ilaçlamayı gerçekleştiriyoruz. Pire ilaçlama şirketleri arasında farkımızı oluşturan bir diğer unsur da bu teknolojik ekipman kullanımıdır. Böyle olunca pirelerin konuşlandığı en ücra noktalarda bile yok edilmesini sağlıyoruz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçerek pire ilaçlama hakkında daha fazla bilgiye erişmiş olacaksınız.

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.