Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Sinek & Kara Sinek İlaçlama

Sinek & Kara Sinek İlaçlama

 Sivrisinek kan emerek beslenen kanatlı ve uçarak hareket eden bir sinek türüdür. Kendi ağırlıklarının onlarca fazlası kadar kan emebilme yeteneğine sahip olan sivrisinekler sürekli kan emer. Özellikle dişi sivrisineklerin hem beslenmeleri hem de üremeleri için kan emmeye ihtiyaçları vardır. Sivrisinek sokması deride kaşıntıya, şişmelere ve kızarmalara neden olur. Sivrisinek sokmasına karşı alerjik reaksiyon gösteren bazı bünyelerde şişmeler ve yaralanmalar görülebilir. Sürekli canlılardan kan emdikleri için, insanlara hastalık bulaştırabilen sivrisineklerden özellikle sıtma hastalığı çok sık bulaşır. Bu hastalıkların dışında sarıhumma, fil hastalığı, nil humması gibi hastalıklar da bulaşabilir.    Yumurtlama sistemi ile üreyen sivrisinek, yumurtalarını nemli ve sulu alanlara bırakır. Sivrisinekler havada bile çiftleşebilir.  Sinekler ile mücadele genellikle kent belediyeleri vasıtasıyla olsa da çoğu zaman kullanılan ilacın kalitesiz ve az dozda olması az sayıda sineği etkilemektedir. Sinek ilaçlama özel hizmeti  ile  Ergene İlaçlama az yarım saat kadar sineklerin yoğun olduğu bölgelerde püskürtme yöntemi ile yapılmalıdır. Sivrisineklerden kurtulmak için, sivrisinek ilaçlama ve tüm sinek türlerinin ilaçlamasında gerekli tüm teçhizatlara ve uzman personele sahip olan Ergene İlaçlama'dan destek alabilirsiniz. 

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.