Esentepe Mah. Real Tower
Kat:7 No:50 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Tahta Kurusu İlaçlama

Tahta Kurusu İlaçlama

Ergene Böcek İlaçlama olarak tarafımıza, müşterilerimizden gelen en sık şikayetlerden biriside Tahta Kurusu ısırığı şikayetleridir. Tahta Kurusu oldukça sinsi bir canlıdır, gece bulunduğu ortamda sessizlik oluşması sonucu yuvasından çıkarak, beslenme amaçlı insanları ısırmaktadır. Tahta Kurusu ısırığı ile Pire ısırığı arasında ki en büyük fark Tahta Kurusu ısırıklarında mesafe oldukça fazla ve dağınık bir şekildedir. Pire ısırığında ise simetrik ve mesafeler oldukça yakındır. Ergene tahta kurusu ilaçlama firması olarak; Tahta Kurusu'nun evlerde görülme nedenleri; Otel, Misafirhane vb. yerlerde kullanılan gardıropları, Köy yada Bahçe evinden getirilen eşyalar, Yeni alınan mobilyalar, Ev taşınması esnasında nakliye aracı, Uzun zamandır kullanılmayan bir ev yada iş yerinin kiralanması durumunda sizlerde de Tahta Kurusu şikayeti oluşabilir. Tüm haşere sorunlarınız için Ergene böcek ilaçlama firması olarak hemen arayabilirsiniz. Ergene Böcek ilaçlama profesyonel olarak ilaçlama hizmeti vermektedir. Daha fazlası için bizimle iletişime geçerek daha fazlasını öğrenebilirsiniz

Çorlu Böcek İlaçlama Firması

Haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, tüm yıl boyunca eviniz, işyeriniz ve sağlığınız için ciddi riskler oluşturur. Ergene ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri veriyor, haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz.

Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir.Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir - yıl boyunca bir süreçtir.

Ergene haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.